W górnej części strony obok odnośnika do naszego oficjalnego FB od dziś możecie także znaleźć naszego instagrama :) Jak zawsze przedstawiamy Wam porcję zdjęć do obejrzenia przy popołudniowej kawce :) Zapraszamy na nasz insta:

Instagram Arashi

Pozdrawiamy!

Kolejne sukcesy naszych zawodników :)

W sobotę Bartek Kasprzyk brał udział w trzecich rankingowych zawadach Polskiej Unii Karate. Pierwszą walkę wygrał 4-1, drugą walkę 5-0 w trzeciej przegrał po delikatnym błędzie z zawodnikiem z Niemiec 3-2. Dla przypomnienia: Budapeszt Open pierwsza walka wygrana 3-2 druga przegrana 0-5. Polish Open Bielsko Biała 3 miejsce. Czekamy na oficjalny ranking juniorów Polskiej Unii Karate.

Medalowe zawody w Kościanie!
dodał arashi dnia: 14.10.2018

W Kościanie odbywały się zawody Karate WKF o Puchar Burmistrza Kościana. Michał Gibasiewicz zajął 1 miejsce kumite. Gratulujemy!

Rewelacyjny start. 4 MIEJSCE W GENERALCE NA 28 KLUBÓW!!!! 4 złota i 3 brązy na 6 zawodników Arashi. Było 251 zawodników- 420 osobo konkurencji. Wszystkie medale zdobyliśmy w konkurencjach kumite.
Czytaj dalej

Polish Open Bielsko Biała
dodał arashi dnia: 06.10.2018

Dzisiaj zaczynamy drugą serię zawodów kwalifikujących do powołań kadry Polskiej Unii Karate. Polish Open Bielsko Biała 211 klubów. 1602 zawodników, 2328 osobo-konkurencji. Dzisiaj o godzinie 18.30 startuje Bartek Kasprzyk w kata. Reszta zawodników startuje w dniu jutrzejszym w konkurencjach kumite. Pierwszy start w sobotę Patryk Stohnij 8.00. W sumie Klub Karate Arashi reprezentuje 7 zawodników.

Mamy złoto! Więcej informacji poniżej :)

Kolejne sukcesy naszych podopiecznych
dodał arashi dnia: 23.9.2018

22 września 2018 roku nasi podopieczni zdobyli kolejne 2 złote, 3 srebrne i 4 brązowe medale na VII YAMABUSHI CUP 2018. Jesteśmy z Was dumi! :)