ARASHI Legnica

Aktualności

Polish Open Bielsko Biała
dodał arashi dnia: 06.10.2018

Dzisiaj zaczynamy drugą serię zawodów kwalifikujących do powołań kadry Polskiej Unii Karate. Polish Open Bielsko Biała 211 klubów. 1602 zawodników, 2328 osobo-konkurencji. Dzisiaj o godzinie 18.30 startuje Bartek Kasprzyk w kata. Reszta zawodników startuje w dniu jutrzejszym w konkurencjach kumite. Pierwszy start w sobotę Patryk Stohnij 8.00. W sumie Klub Karate Arashi reprezentuje 7 zawodników.

Mamy złoto! Więcej informacji poniżej :)

Nasz zawodnik- Kasprzyk Bartosz ( Mistrz Polski kata juniorów 2017) W mocno obsadzone konkurencji (41 zawodników ze świata) wywalczył 3 miejsce.Jutro o godzinie 8.00 nasi zawodnicy zaczynają konkurencje kumite- Martyna Gibasiewicz, Patryk Stohnij i Robert Rugier. Trzymajcie kciuki! Relacja z zawodów będzie odbywała się na bieżąco.

Robert Rugier wywalczył złoto w konkurencji kumite Masters A (35-44 lat) wygrywając z zawodnikiem z Walii, Polski, i w finale z zawodnikiem z Ukrainy. Martyna Gibasiewicz oraz Patryk Stohnij wygrali swoje pierwsze walki, w drugich zaś przegrali. Maciek Mulawa oraz Martyna Wojtkowska odpadli w pierwszych. W konkurencji Juniorek Martyna G przegrała swoją pierwszą walkę. Za chwilę mamy ostatni start naszego zawodnika Patryka Stohnij w konkurencji juniorów. Na tą chwilę jako klub wywalczyliśmy 1 złoto oraz jeden brąz ( Bartek Kasprzyk kata juniorów) i plasujemy się na 15 miejscu na 211 klubów. Po zakończeniu konkurencji w dniu jutrzejszym będziemy znali ostateczną naszą klasyfikację w rankingu zawodów.